Staf | INSTITUT PERHUTANAN TROPIKA DAN PRODUK HUTAN
» LABORATORI » Biopolimer dan Bahan Terbitan (BADs) » Staf

Staf

 

 
Prof. Madya Dato' Dr. H'ng Paik San
Ketua Laboratori
Laboratori Biopolimer dan Bahan Terbitan (BADs)
Institut Perhutanan Tropika dan Produk Hutan (INTROP)

Tel: 03-9769 1782
E-mel: ngpaiksan@upm.edu.my

Muat Turun CV
Google Scholar
   

Pembantu Tadbir (P/O)
(Kosong)
Tel: 03-9769 1782
E-mel: 
 
Prof. Dr. Luqman Chuah Abdullah
Penasihat Laboratori

Tel: 03-9769 6288
E-mel: chuah@upm.edu.my

Muat turun CV
Google Scholar
   
Dr. Mohd Zulkhairi Mohd Yusoff
Ketua Program Biopolimer dan Bahan Terbitan

Tel: 03-9769 8260
E-mel : mzulkhairi@upm.edu.my

Muat turun CV
Google Scholar
 
Dr. Ainun Zuriyati Mohamed @ Asa'ari
Pegawai Penyelidik/
ketua Program Teknologi Pulpa & Kertas dan Kawalan Pencemaran

Tel: 03-9769 7010
E-mel : ainunzuriyati@upm.edu.my

Muat turun CV
Google Scholar
   
Prof. Ts. Dr. Hidayah Ariffin
Penyelidik/Timbalan Pengarah
Institut Perhutanan Tropika dan Produk Hutan (INTROP)

Tel: 03-9769 1781
E-mel: hidayah@upm.edu.my

Muat turun CV
Google Scholar
 
Dr. Lee Seng Hua
Felo Penyelidik

Tel: 03-9769 1786
E-mel : lee_seng@upm.edu.my

Muat turun CV
Google Scholar
 
Pasca-Doktoral
(Kosong)

Tel: 
E-mel : 

Muat turun CV
Google Scholar
 
Dr. Harmaen Ahmad Saffian
Pegawai Penyelidik

Tel: 03-9769 7011
E-mel: harmaen@upm.edu.my

Muat turun CV
Google Scholar
 
Dr. Chin Kit Ling
Pegawai Penyelidik

Tel: 03-9769 6916
E-mel : c_kitling@upm.edu.my

Muat turun CV
Google Scholar
 
Pn. Nor Azizah Haron
Pegawai Sains

Tel: 03-9769 1887
E-mel : norazizah@upm.edu.my

 
 
Pn. Nazlia Girun
Pegawai Sains

Tel: 03-9769 7009
E-mel : nazlia@upm.edu.my

 
Pn. Nadia Abdullah
Pembantu Makmal

Tel: 03-9769 8424
E-mel : na_nadia@upm.edu.my

 

Kemaskini:: 04/02/2021 [nazlia]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PERHUTANAN TROPIKA DAN PRODUK HUTAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397691880
0397691896
B1615071556