Staf Pejabat Direktorat | INSTITUT PERHUTANAN TROPIKA DAN PRODUK HUTAN
» MENGENAI KAMI » Struktur Organisasi » Staf Pejabat Direktorat

Staf Pejabat Direktorat

 
Cik Aidawati Ramali
Penolong Pendaftar
Tel: 03-9769 1525
Emel: aidawati@upm.edu.my
   

 

 
En. Abdul Razak OA Abdul Kareem
Penolong Pegawai Tadbir
Tel: 03-9769 1890
Emel: razak@upm.edu.my

 

   
 
En. Mohd Yusof Abdul Rahman
Penolong Jurutera
Tel: 03-9769 7027
Emel: yusofar@upm.edu.my
   

 

En. Mohd Ramzi Abdul
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Tel: 03-9769 1891
Emel: mramzi@upm.edu.my
   

 

Pn. Khaizatul Mazni Khaidir
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Tel: 03-9769 1894
Emel: khaizatul@upm.edu.my
   

 

En. Jamilul Khair Jabir
Pemandu
Tel: 03-9769 3392
Emel: jamilul@upm.edu.my
   

 

Cik Farahyusrina Shahar
Pembantu Operasi
Tel: 03-9769 1895
Emel: farahyusrina@upm.edu.my
   
 
Pn. Kamariah Damanhuri
Pembantu Operasi
Tel: 03-9769 3391
Emel: kamariah_d@upm.edu.my
   

 

En. Mohd Dewa Mohd Noor
Pembantu Operasi
Tel: 03-9769 3390
Emel: dewa@upm.edu.my

Kemaskini:: 28/02/2019 [aidawati]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PERHUTANAN TROPIKA DAN PRODUK HUTAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397691880
0397691896
B1566355465