Staf | INSTITUT PERHUTANAN TROPIKA DAN PRODUK HUTAN
» LABORATORI » Pengurusan Biosumber Mampan (BIOREM) » Staf

Staf

   
Prof. Madya Dr. Zaiton Samdin 
Ketua
Laboratori Pengurusan Biosumber Mampan (BIOREM)
Institut Perhutanan Tropika dan Produk Hutan

Tel: 03-9769 1783/1881
E-mel: zaisa@upm.edu.my 

Muat turun CV
 
 
Pn. Nurul Jannah Mat Salleh
Setiausaha Pejabat

Tel: 03-9769 1881
E-mel: nurul_j@upm.edu.my

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. Ahmad Ainuddin Nuruddin
Penasihat Laboratori

Tel: 03-9769 1881
E-mel: ainuddin@upm.edu.my 

 

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. Paridah Md. Tahir
Felo Penyelidik

Tel: 03-9769 7245
E-mel: parida@upm.edu.my
Muat turun CV
 
Dr. Ruzana Adibah Mohd Sanusi
Ketua Program
Sumberphyto, Pemilihan dan Perladangan

Tel: 03-9769 1881
E-mel: ruzanasanusi@upm.edu.my 

 
 
Prof. Madya Puan Chong Leong
Ketua Program
Perkhidmatan Ekosistem Hutan Hujan Tropika

Tel: 03-9769 1881
E-mel: chongleong@upm.edu.my 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Jean Marc Roda
Felo Penyelidik

Tel: 03-9769 1884
E-mel: roda@upm.edu.my 

Muat turun CV
   
Pasca Doktoral
(Jawatan kosong)

 

 
Dr. Sheriza Mohd Razali
Pegawai Penyelidik

Tel: 03-9769 1789
E-mel: sheriza@upm.edu.my 

Muat turun CV
 
Dr. Norfaryanti Kamaruddin
Pegawai Penyelidik

Tel: 03-9769 1883
E-mel: norfaryanti@upm.edu.my 

Muat turun CV
   
 
Pegawai Sains
(Jawatan kosong)
hambali  
 
En. Mohd Hambali Mohd Jailani
Pegawai Pertanian

Tel: 03-9769 1898
E-mel: m_hambali@upm.edu.my 

 

 
En. Hasnan Mat Isa
Penolong Pemulihara Hutan

Tel : 03-9769 7027
E-mel: hasnan@upm.edu.my  
 
 
Pn. Intan Suraya Ibrahim
Penolong Pegawai Sains

Tel: 03-9769 8424
E-mel: intan_suraya@upm.edu.my 

 

 
 
En. Md Firdaus Bahari
Pembantu Awam

Tel: 03-9769 8424
E-mel: md_firdaus@upm.edu.my 

 

 

 

 

 

Kemaskini:: 18/08/2020 [m_hambali]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PERHUTANAN TROPIKA DAN PRODUK HUTAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397691880
0397691896
B1615070768