Staf | INSTITUT PERHUTANAN TROPIKA DAN PRODUK HUTAN
» LABORATORI » Teknologi Biokomposit (BIOCOMPOSITE) » Staf

Staf

  KETUA LABORATORI

 

 
Prof. Madya. Ir. Ts. Dr. Mohamed Thariq bin Haji Hameed Sultan
Ketua Laboratori
Laboratori Teknologi Biokomposit (BIOCOMPOSITE)
Institut Perhutanan Tropika dan Produk Hutan (INTROP)

Tel: 03-9769 1788
E-mel: thariq@upm.edu.my

Muat Turun CV
Google Scholar
 
Pn. Maznaliza Mazlan
Pembantu Tadbir (P/O)

Tel: 03-9769 1788
E-mel: maznaliza@upm.edu.my
 
Prof. Ir. Dr. Mohd Sapuan Salit
Penasihat Penyelidikan
Laboratori Teknologi Biokomposit (BIOCOMPOSITE)
Institut Perhutanan Tropika dan Produk Hutan (INTROP)

Tel: 03-9769 6318/6336
E-mel: sapuan@upm.edu.my

Muat Turun CV

Google Scholar
 
Dr. Norkhairunnisa Mazlan
Ketua Program
Program Teknologi Biokomposit & Rekabentuk

Tel: 03-9769 4414
E-mel: norkhairunnisa@upm.edu.my

Muat Turun CV
Google Scholar
 
Prof. Dr. Zaidon Ashaari
Ketua Program
Program Pencirian Gentian & Teknologi Pemprosesan

Tel: 03-9769 7174
E-mel: zaidon@upm.edu.my

Muat Turun CV
Google Scholar
 
Dr. Mohammad Jawaid
Felo Penyelidik

Tel: 03-9769 6960
E-mel: jawaid@upm.edu.my

Muat Turun CV
Google Scholar
   
Dr. Lee Ching Hao
Pasca Doktoral

Tel: 03-9769 7956
E-mel: leechinghao@upm.edu.my

Muat Turun CV
Google Scholar
   
Dr. Mohamad Asim Khan
Pasca Doktoral

Tel: 03-9769 1785
E-mel: asimkhan@upm.edu.my

Muat Turun CV
Google Scholar
 
Dr. Ahmad Adlie Shamsuri
Pegawai Penyelidik

Tel: 03-9769 1889
E-mel: adlie@upm.edu.my

Muat Turun CV
Google Scholar
 
Dr. Syeed SaifulAzry Osman Al-Edrus
Pegawai Penyelidik

Tel: 03-9769 7014
E-mel: saifulazry@upm.edu.my

Muat turun CV
Google Scholar
 
En. Mohd Lufti Mohd Tawil
Pegawai Sains

Tel: 03-9769 6915
E-mel: lufti@upm.edu.my
 
Pn. Ana Salleza Md Salleh
Pegawai Sains

Tel: 03-9769 1885
E-mel: anasalleza@gmail.com
 
En. Mohd Shazwan Jamhari
Pegawai Sains

Tel: 03-9769 7509
E-mel: mohdshazwan@upm.edu.my
 
Pn. Eli Rashidah Ashari
Penolong Pegawai Sains

Tel: 03-9769 7008
E-mel: elirashidah@upm.edu.my

 
En. Mohd Hafizie Manap
Penolong Pegawai Sains

Tel: 03-9769 6962
E-mel: hafizie@upm.edu.my

 

 

Kemaskini:: 28/02/2019 [lufti]

PERKONGSIAN MEDIA

INSTITUT PERHUTANAN TROPIKA DAN PRODUK HUTAN
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397691880
0397691896
B1566356327